Незабаром на зміну 6-ої генерації седанів бізнес-класу Hyundai Elantra прийде нове покоління. Новинка буде представлена 17 березня 2020 року в американському Голлівуді. Авто виконано в стилістиці «Параметрична динаміка» (Parametric Dynamics). Компанія Hyundai вже оприлюднила перші ескізи інтер'єру і екстер'єру автомобіля нового покоління.

Модель Hyundai Elantra почала вироблятися в 1990 році. В цьому році автомобіль відзначає свій ювілей - 30-річчя. Бізнес-седан утримує рекорд за кількістю проданих примірників: за весь час компанія Hyundai реалізувала 13,8 млн авто. Щоб відзначити цю знаменну подію, автовиробник вирішив розробити наступне покоління моделі.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Екстер'єр седана виконаний в стилістиці «Параметрична динаміка». Вона має такі особливості: велика кількість загострених кутів, параметричних текстур, які «ввібрали» в себе оновлену ідентичність бренду. Авто стало довшим, широким і низьким. Воно знайшло форму купе з похилою лінією даху, яка гармонійно поєднана з короткою кришкою багажника.

Передня і задня частина авто має спортивний, агресивний стиль. Це результат застосування інноваційних інженерних рішень. Динамічний характер оновленого седана підкреслить нова світлодіодна оптика.

Якщо дивитися на автомобіль в профіль, ви помітите головний параметричний елемент: це точка, де з'єднуються 3 лінії. До цього настільки оригінальні рішення не використовувалися, проте зараз фахівці Hyundai вирішили ризикнути. Ще однією відмінною рисою екстер'єру авто є легкосплавні диски, що володіють незвичайним дизайном.

Надані ескізи говорять про те, що компоновка складових елементів інтер'єру була змінена. Водійське місце відділене від решти простору за допомогою панелі, яка починається на передніх дверей, проходить під панеллю приладів і огинає водійське сидіння.Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7

Автомобіль оснащується новою панеллю приладів цифрового типу, обладнаної 10,25-дюймовим монітором.

Інформація про технічні характеристики буде оприлюднена 17 березня, коли відбудеться повноцінна презентація. Новий автомобіль надійде в продаж у вересні 2020 року.