Антибактеріальна дезинфекція автокондиціонера

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6Приємно коли в спекотний день в машині прохолодніше, ніж на вулиці, але з часом при включенні кліматичної системи або автокондиціонера можна відчути неприємний запах в салоні, зникаючий у момент їх виключення.

У цій ситуації зможе допомогти чищення і дезинфекція автокондиціонера. Для повноцінного проведення цих процедур нелишним знатиме: чому з'являється неприємний запах, які способи чищення бувають, Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7за допомогою яких інструментів і матеріалів можна з цим впоратися своїми руками, послідовність таких робіт, і як після очищення, мінімізувати можливість повторного виникнення неприємних ароматів.

Виникає питання, чому при включенні кондиціонера в салоні машини смердить як в каналізаційному колодязі? Причиною тому служать пліснява і бактерії, що з'явилися в системі автомобільного кондиціонера.

В процесі охолодження всередину випарника, розташованого у блоці печі, поступає повітря разом з пилом і брудом.

Очищення автокондиціонера осуществляеться хімічним способом. У нашому випадку хімічного чищення і дезинфекції, використовуються паровий склад.