Проточка гальмівних дисків

На нашому СТО проточка гальмівних дисків проводиться на стенді голандської фірми MAD і коштує:

2700 грн.

роботи по проточці гальмівних дисків без зняття для двох коліс

Пред'явнику промокоду
ABTD2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
1890 грн. **

 

*акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Багато автомобілістів задаються питанням: чому гальмівний диск автомобіля з метала стає нерівним?

Гальмівний диск дуже сильно нагрівається через контакт з колодками під час гальмування і поступово охолоджується за рахунок самої вентиляції диска. Але в ситуаціях, коли погодні умови несприятливі, з'являється небезпека потрапляння колеса автомобіля в дорожню яму з водою, внаслідок різкого перепаду температури відбувається деформація самого гальмівного диска.

Багато хто помічав, що після потрапляння колеса автомобіля в яму з водою утворюється значна кількість пара, разом з цим відбувається деформація гальмівного диска. В першу чергу наслідком буде нерівномірна товщина по колу диска, далі - поява "буртиків", відколів, тріщин на гальмівному диску.

Кривизна гальмівного диска призводить до зменшення площі тертя або контакту між поверхнею диска і гальмівною колодкою автомобіля. Рішення проблеми - виконати проточку / ремонт дисків на СТО.

Компанія "Автоберег" використовує для проточки гальмівних дисків тільки високотехнологічний, надійний і перевірений в реальній практиці стенд голландської фірми MAD. Проточка на стенді проводиться без зняття гальмівних дисків швидко та ефективно. Конструкція стенду і токарна обробка забезпечує ідеальну якість поверхні диска і безпеку гальмівної пари.

Як і рекомендовано автовиробниками, СТО компанії "Автоберег" включили проточку/ремонт гальмівних дисків в список регламентних робіт, і рекомендує Вам скористатися цією послугою!

Пам'ятайте: справна гальмівна система - запорука Вашої безпеки!


 

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.