Абсолютно нову Elantra від Hyundai оголошено «Північноамериканським автомобілем року 2021» (2021 North American Car of the Year™). Про присвоєння престижної премії стало відомо сьогодні, 12 січня 2021 року. Вже вдруге седан Hyundai стає переможцем зазначеної премії – попередній раз це було у 2012 році.

За всю історію премії, лише два автомобілі (Chevrolet Corvette та Honda Civic) більше одного разу виборювали нагороду, тож здобута Hyundai перемога робить модель Elantra третім кількаразовим переможцем категорії, результати якої було оголошено в онлайн.

Журі премії протестували та оцінили понад 40 нових автомобілів, перш ніж обрати фіналістів, які стали переможцями 2021 року. Окрім Hyundai Elantra, визнання також отримали Nissan Sentra та Genesis G80.

Вже 28-й рік поспіль премію присуджують автомобілям у трьох окремих номінаціях, а переможців обирають члени поважного журі, до яких входять автомобільні журналісти з США та Канади. Обрані експерти оцінюють фіналістів у розрізі лідерських позицій в сегменті, інноваційності, дизайну, безпеки, керованості, комфорту та вартості.

В Україні абсолютно нова Elantra була представлена в автоцентрі Паритет наприкінці 2020 року. Детальніше із моделлю можна ознайомитися за посиланням.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

  • Продаж нових легкових автомобілів Hyundai.
  • Автомобіль у розстрочку (в кредит) під 0,01% до 5 років.
  • Станція технічного обслуговування  - СТО Hyundaі.
  • Обмін свого автомобіля на новий Хюндай (Trade-in).

Контакти: 098 686 8567