Простора елегантність та комфорт.

Новий i30 Wagon виправдовує очікування: ефектний та функціональний дизайн поєднано із найкращими у класі функціями безпеки для тебе і твоїх близьких.

Новий стиль універсальності. Твій стиль.

Так, ти прагнеш простору та функціональності в кузові «вагон», але ти хочеш цього без жодних компромісів у стилі, комфорті та безпеці. З його елегантним дизайном екстер’єру та інтер’єру, розумною вмістимістю та набором smart tech функцій, новий i30 Wagon – це автомобіль, що дозволить насолодитися кожною з твоїх подорожей.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. i30 Wagon - фото 8

    Виразний дизайн.

    Новий i30 Wagon демонструє новий рівень стилю та дизайну в класі. Завдяки правильним пропорціям та бездоганному стилю, ти будеш виділятися з-поміж власників інших «універсалів».

  2. i30 Wagon - фото 9

    Новітні технології безпеки.

    Ефективний та продуктивний, новий i30 Wagon має найкращі характеристики безпеки у своєму класі. Насолоджуйтесь життям і комфортними та безпечними подорожами.

  3. i30 Wagon - фото 10

    Гнучка універсальність.

    Просторий інтер’єр нового i30 Wagon був розроблений так, аби вмістити все, що може згодитися тобі під час будь-якої поїздки.

    Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
    1. i30 Wagon - фото 17

      Безпека.

      До нашого існуючого розширеного комплексу систем допомоги водіям додано чотири нові опції, що забезпечують вам безпеку та спокій для тих, кого любите (наявність автомобілів з цими функціями уточнюйте в офіційних дилерів).

    2. i30 Wagon - фото 18

      Мультимедійність.

      Передові мультимедіа дозволяють тобі легко синхронізуватися зі своїм смартфоном за допомогою Android Auto™ та Apple CarPlay™.

      Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

      Як і кожен автомобіль Hyundai, новий i30 був побудований за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію на вибір: 5 років або 100 000 км пробігу, або ж 4 роки без обмеження пробігу – все, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не переживати за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

      i30 Wagon - фото 20
      i30 Wagon - фото 21
      Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
      1. 1
      2. 2