Встановлення та заміна лінз

Якісне світло автомобіля – це в першу чергу ваша безпека, безпека ваших пасажирів та безпека всіх інших учасників дорожнього руху. Це те, чому варто приділити чималу увагу, незалежно від року випуску автомобіля, або його класу, адже як каже прислів‘я – мало світла не буває. Є ситуації, коли Власнику автомобіля не подобається головне світло фар тому, що з роками вони зменшили інтенсивність освітлення, а є моменти коли Власнику не подобається той рівень освітлення який присутній в його автомобілі коли він навіть новий.

Річ у тім, що автомобільні фари з заводу роблять не розбірними, і самостійно щось покращити майже неможливо. Багато водіїв просто купують замість ламп галогену ксенонові або LED лампи, з надією, що покращиться світло. В такому випадку світло справді стає яскравішим, але треба враховувати, чи передбачено використання таких ламп заводом-виготовлювачем  і чи не призведе встановлення нестандартних ламп до засліплювання зустрічних водіїв, тим самим наражаючи на небезпеку себе і оточення. Єдиний правильний варіант це встановлення лінз.

З появою BI-LED лінз, ксенонові лампи майже втратили свою актуальність. LED яскравіший, надійніший та, як правило, довговічніший. А головне він «правильний» с точки зору організації фари в цілому. Процес встановлення полягає в розбиранні фар спеціальним інструментом, очищенні старого герметика, безпосередньо сам монтаж блоку BI-LED лінзи, ну і звичайно зворотне встановлення скла з його герметизацією. Весь монтаж блоку лінзи прикривається маскою, таким чином створюється візуальний ефект, наче лінза там встановлена з заводу.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Бувають ситуації, коли на автомобілі лінзи вже встановлені- галогенові або ксенонові. З часом рефлектор в середині лінзи вигоряє, вона мутніє, і, як результат, відсутнє якісне освітлення дороги. Як правило це трапляється на автомобілях яким понад 5 років. В такому випадку процедура заміни лінз на BI-LED практично така сама, але підбираються спеціальні модельні перехідні рамки, які дозволяють інсталювати нову BI-LED лінзу на місце старої. Це дозволяє зберегти оптику функціонально, якщо, до прикладу, було присутнє адаптивне світло, воно збережеться і надалі.

BI-LED лінза є єдиним нерозбірним блоком, який об‘єднує в собі і рефлектор і світлодіод, який виступає одночасно і ближнім і дальнім світлом, що регулюється положенням шторки в середині блоку. Тобто, якщо у вас присутні відокремлені лампи ближнього і дальнього світла, ви отримаєте ближнє світло і 2 дальніх, одне з яких буде в лінзі. На систему керування лампою таке покращення не вплине.  

BI-LED лінз існує багато різновидів як по рівню і характеру освітлення, так і по габариту, так же як і в світі звичайних ламп існують варіанти по ціні, тривалості використання і іншим параметрам. 
Тому радимо Вам скористатися консультацією наших спеціалістів, які можуть допомогти вибрати саме той варіант який як найкраще підходить до Вашого автомобіля.

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591