23 травня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі - «Лівобережний» буде проходити 11 Форум вітчизняних інтернет-діячів - iForum-2019. Учасниками даного форуму будуть провідні фахівці IT сфери, маркетингу і PR.

На заході виступить велика кількість експертів зі світовим ім'ям у сфері IT, нетворкінгу, а також буде створено експозицію під назвою «Місто Майбутнього», авто партнером якого виступить компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Також на iForum-2019 буде проведена конференція, яка поділена на 7 тематичних напрямків:

1. Інтернет-Бізнес;
2. Стартапи;
3. Реклама і просування;
4. Інтернет-Технології;
5. Майбутнє;
6. Digital Fun;
7. CRM.

Сама експозиція Hyundai буде у павільйоні разом з спеціалізованої територією "Місто Майбутнього". На інтерактивному стенді Hyundai усі гості та учасники 11-го Форуму зможуть побачити новинку компанії - електрокроссовер Kona Electric. Консультант автоцентру «Паритет» з радістю проконсультують і нададуть детальну інформацію про характеристики нового електричного кросовера KONA EV.

Також всі учасники і гості iForum-2019 зможуть познайомитися з бестселерами Hyundai на майданчику перед головним павільйоном Форуму. Там будуть представлені моделі: i30 Fastback, Tucson і IONIQ Electric. Крім того, для всіх бажаючих буде організовано тест-драйв нової Elantra, Tucson і IONIQ Electric. Записатися на тест-драйв можна буде у консультантів, які працюватимуть в зоні експозиції Hyundai.

Чекаємо всіх 23 травня на Броварському проспекті, 15, МВЦ «Лівобережний» (павільйон 3-С) на інтерактивному стенді і в зоні тест-драйвів Hyundai.

Експозиції Hyundai і зона тест-драйву буде працювати з 9:00 - 19:00.