Tucson у пригоді.

Що б не підкинуло тобі життя, новий TUCSON стане у пригоді. Його передовий дизайн, оновлений інтер’єр і найсучасніші розумні технології роблять його ідеальним супутником у всіх ваших пригодах. Життя може бути непередбачуваним, але тобі пощастило – у тебе є TUCSON.

Дизайн

Свіжий та прогресивний.

Витончений і прогресивний, оновлений дизайн нового TUCSON виводить сучасну естетику на новий рівень, а його різьблені поверхні та динамічні лінії вже допомогли зробити його бестселером у сегменті компактних SUV.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 10

Екстер'єр.

Нові бампери і накладки плавно розширюються по сторонам для динамічного вигляду автомобіля на дорозі, а оновлені легкосплавні диски тепер підкреслюють прогресивний вигляд ще більше.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 11

Інтер'єр.

Просторий і практичний новий елегантний інтер’єр ідеально поєднує в собі широкий спектр передових інтелектуальних технологій, щоб кожна поїздка стала незабутньою.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 12

Більше про дизайн.

Подивись ближче на видатний дизайн цього захоплюючого кросовера.

Особливості

Новий рівень підключення та зручності.

Покращений завдяки гармонійному поєднанню найновіших функцій підключення та зручності, TUCSON продовжує вражати своїм набором найсучасніших інтелектуальних технологій.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 13

Панорамний вигнутий дисплей.

Насолоджуйтеся покращеною оглядовістю та елегантним відчуттям розкоші завдяки новому витонченому вигнутому дисплею, який включає 12,3-дюймову цифрову панель приладів і 12,3-дюймовий центральний сенсорний екран інформаційно-розважальної системи.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 14

Новітній зв'язок.

Насолоджуйтеся підключенням нового рівня з оновленнями програмного забезпечення по повітрю «Over The Air» і цифровим ключем Hyundai Digital Key 2, який дозволяє зачиняти, відчиняти та заводити автомобіль за допомогою смартфона або Apple Watch2, не дістаючи телефон із кишені.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 15

Більше про особливості.

Ознайомся з останніми функціями підключення та зручності.

Безпека

Зберігай спокій.

Для додаткового спокою TUCSON оснащений найсучаснішими функціями безпеки та передовими системами допомоги водієві. Він також може бути оснащений Асистентом руху по шосе 1.5 – комбінацією Асистента утримання в полосі та Інтелектуального круїз контролю на основі навігації.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 16

Відео моніторинг сліпих зон (BVM).

Тепер ви можете бачити огляд задніх лівої та правої сторони дороги прямо перед собою в цифровому кластері. Камери вмикаються покажчиком поворотів під час зміни смуги руху.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 17

Асистент руху по шосе 1.5 (HDA 1.5).

Асистент руху по шосе (HDA 1.5) підтримує задану швидкість і дистанцію до автомобіля, що їде попереду, під час руху по шосе та допомагає центрувати автомобіль в смузі руху навіть в поворотах. Інтелектуальний круїз-контроль (SCC) підтримує дистанцію до автомобіля попереду та швидкість, встановлену водієм.
Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 18

Передові функції безпеки.

Більше про системи безпеки та допомоги водієві TUCSON.