На минулих вихідних в Макао (Китай) пройшов фінальний етап Кубку світу з шосейно-кільцевих автоперегонів у класі туринг (WTCR). Переможцем і володарем Кубку в особистому заліку став Габріеле Тарквіні, представник команди BRC Racing, а в командному заліку перемогу святкувала команда YMRacing. Показово, що обидві перемоги були досягнуті на автомобілях Hyundai i30 N TCR.

Особливістю дебютного Кубку світу з шосейно-кільцевих автоперегонів у класі туринг (WTCR) стало гостре суперництво між гонщиками команд YMRacing французом Іваном Мюллером та BRC Racing італійцем Габріеле Тарквіні, які виступали на автомобілях Hyundai i30 N TCR.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Перед стартом останнього етапу Кубку лідерство в особистому заліку утримував Тарквіні (відрив від Мюллера становив 39 очок), але вже в першому заїзді головний претендент на чемпіонський титул потрапив в масову аварію на гоночній трасі, а його опонент отримав можливість скоротити розрив. Але навіть те, що на протязі всієї гонки Hyundai i30 N TCR Мюллера раз по раз приходив на фініш чергового етапу першим, не допомогло французу оформити чемпіонство - переможцем Кубку з 306 очками в активі став Габріеле Тарквіні. Іван Мюллер з 303 очками посів друге місце, а «бронза» дісталася аргентинцеві Естебану Геррері - він заробив 267 очок.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7

"Я пишаюся тим, що мені вдалося виграти чемпіонський титул в дебютному сезоні WTCR. Протягом року наша команда разом з Hyundai Motorsport Customer Racing наполегливо працювала, щоб домогтися високих результатів, і сьогодні ми святкуємо цей командний успіх. А автомобіль Hyundai i30 N TCR довів, що може впоратися з будь-якими труднощами на шляху до високих спортивних досягнень", - заявив Тарквіні.

Втіхою для Івана Мюллера стала перемога його команди YMRacing в командному заліку Кубку світу. Отримавши за підсумками 8 етапів 562 очки YMRacing обійшла команду Габріеле Тарквіні BRC Racing, яка набрала 559 очок.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 8

Відмінний виступ автомобілів Hyundai i30 N TCR оцінили в представництві Hyundai Motorsport Customer Racing.

"Перемога в Кубку світу - значне досягнення для Hyundai i30 N TCR, і звичайно ж, для Габріеля Тарквіні та команди YMRacing. Ми вдячні всім, хто взяв безпосередню участь в підготовці автомобілів до змагань з сильними конкурентами, та сподіваємося на повторення тріумфу в майбутньому році", - зазначив Андреа Адамо, заступник генерального директора Hyundai Motorsport Customer Racing.