Hyundai оголосила про початок співпраці з фірмою Bose. Вперше в історії південнокорейського виробника аудіосистема марки з'явиться на новій Sonata. Дванадцять динаміків комплексу, їх розташування і налаштування 12-канального підсилювача оптимізовані спеціально для седана.
За глибокі баси в новій аудіосистема буде відповідати комбінація динаміків Bose Super65 в передніх дверях і 230-міліметровий сабвуфер з неодимовим магнітом на задній полиці. У центрі передньої панелі буде встановлено середньочастотний динамік, по краях - 60-міліметрові Twiddler. У двері будуть вмонтовані високочастотні твітери.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Для створення ефекту об'ємного звуку в новій «Сонаті» буде використовуватися технологія Bose Centerpoint. Крім того, аудіосистема отримає функцію SurroundStage, що створює індивідуальну звукову сцену для кожного пасажира, і Dynamic Speed ​​Compensation, що регулює гучність і тембр музики в залежності від швидкості.

Аудіосистеми Bose зараз також використовуються на моделях Audi, Buick, Cadillac, Chevrolet, Fiat, GMC, Infiniti, Mazda, Toyota, Nissan і Porsche.