Hyundai Motor продемонструвала ескізи кросоверу Venue

 

За тиждень до офіційної презентації в рамках Міжнародного автосалону в Нью-Йорку компанія Hyundai Motor опублікувала ескізи дизайну екстер'єру та інтер'єру свого нового субкомпактного кросоверу Venue.

Основною цільовою аудиторією моделі Venue в Hyundai Motor бачать міських підприємців, які ведуть активну бізнес-діяльність. Але модний і унікальний стиль кросоверу напевно припаде до смаку більш широкому колу споживачів.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Сьогодні компанія Hyundai Motor опублікувала дизайнерські скетчі екстер'єру та інтер'єру автомобіля, які проливають світло на стилістику Venue. Модель отримає виразну решітку радіатору Cascading Grille, дворівневу головну оптику, атлетичні бампери і колісні арки, рельєфний капот, спортивний задній спойлер і комбіновані задні ліхтарі прямокутної форми. Кросовер оснастять легкосплавними колісними дисками оригінального дизайну.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7

Стилістика інтер'єру Hyundai Venue створена з акцентом на ергономіку і практичність. На лаконічній передній панелі виділяється 7-дюймовий сенсорний монітор мультимедійної системи з вбудованими додатками Apple CarPlay та Android Auto, оточений прямокутними повітроводами. Дизайн органів управління кліматичною системою - мінімалістичний і функціональний.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 8

Більше подробиць про Hyundai Venue можна буде дізнатися під час світової прем'єри, яка відбудеться 17 квітня 2019 року на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку. В ході презентації кросоверу будуть використані елементи доповненої реальності.