Нове покоління Hyundai Elantra дебютує в Голлівуді


Зовсім скоро на зміну поточного, шостого покоління бестселера марки Hyundai, бізнес-седану Elantra, прийде нова генерація. Світова прем'єра моделі, створеної в стилістиці "Parametric Dynamics" («Параметрична динаміка») відбудеться 17 березня 2020 року. Сьогодні компанія Hyundai Motor опублікувала перші ескізи екстер'єру та інтер'єру Elantra сьомого покоління.

Hyundai Elantra, яка цьогоріч святкує 30-річний ювілей (виробництво моделі стартувало в 1990 році) є рекордсменом марки з продажів - за цей час було реалізовано 13,8 мільйонів автомобілів. Відзначити це досягнення в Hyundai Motor вирішили випуском нового покоління моделі.

Дизайн екстер'єру нової генерації Hyundai Elantra виконаний в стилістиці "Parametric Dynamics" («Параметрична динаміка»). Його основні риси: велика кількість гострих кутів, параметричних форм і текстур, що відображають нову ідентичність дизайну марки. Автомобіль став довшим, ширшим і нижчим, набувши купеобразної форми з похилою лінією даху, що органічно з'єднується з укороченою кришкою багажника.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Передові інженерні рішення і дизайнерські інновації реалізовані в багатогранній, по-спортивному агресивній стилістиці передньої і задньої частин автомобіля. Динамічний характер моделі підкреслений новою формою передньої і задньої світлодіодної оптики, причому, задні ліхтарі автомобіля стилістично об'єднані світлодіодною смугою.

У профілі автомобіля помітний ключовий параметричний елемент - точка, в якій сходяться три бічні лінії. Раніше дизайнери уникали подібних сміливих рішень, але для нової Elantra вирішили зробити виняток. Ще однією "родзинкою" екстер'єру новинки стали легкосплавні колісні диски оригінального дизайну.

Згідно наданому ескізу салону можна судити про видозмінене компонування елементів інтер'єру автомобіля. Дизайнери стилістично виокремили робоче місце водія за допомогою панелі, що починається на водійських дверях, проходить під панеллю приладів і обгинає сидіння водія по центральному тунелю.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7

Характерне для нових моделей Hyundai поєднання цифрової приладової панелі з 10.25-дюймовим сенсорним екраном мультимедійної системи знайшло своє застосування і в інтер'єрі нової Elantra.

Технічні характеристики моделі будуть оприлюднені під час презентації, яка відбудеться 17 березня 2020 року. Поставки Hyundai Elantra сьомого покоління на світові ринки (в тому числі і в Україну), почнеться у вересні 2020 року.

 

Компанія Hyundai Автомир Вінниця «ТОВ Буг Авто» - офіційний дилер автомобілів бренду HYUNDAI у Вінниці та Вінницькій області. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.