Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Акціонна пропозиція від Фрунзе-Авто на обслуговування та антибактеріальну обробку систем кондиціонування авто! Знижка 20%

Сьогодні автокондиціонери входять в базову комплектацію більшості машин середнього класу, так як без них важко забезпечити мінімальний комфорт водія і пасажира в літню спеку. Нажаль, багато власників автомобіля не звертають належної уваги по відношенню до цього устаткування, що призводить до його швидкого виходу з ладу. Наприклад, якщо заправка та ремонт автокондиціонерів вчасно не виробляються, з ладу можуть вийти компресори цих пристроїв, заміна яких обійдеться набагато дорожче, ніж регулярна профілактика.

Крім того, час від часу кондиціонерів потрібно чистка та дезінфекція за допомогою спеціальних рідин. Справа в тому, що в процесі роботи цих пристроїв там формується мікроклімат, вкрай сприятливий для розмноження різного роду бактерій і грибків, які розносяться по салону і потрапляють в дихальні шляхи людини.

При цьому не варто ігнорувати попередження фахівців про неприпустимість спроб самостійно провести такі операції, як заправка та ремонт автокондиціонерів, так як вони можуть завдати шкоди не тільки техніці, але і здоров'ю того, хто їх здійснює.

Записатися на сервісну станцію Фрунзе-Авто можна по тел. (057) 757-17-17 або за ПОСИЛАННЯМ

Вул. Плеханівська, 57А (м. Спортивна)