Кожний другий автомобіль А-класу, що був офіційно придбаний в Україні у листопаді - Hyundai i10. Частка ринку у минулому місяці склала 51,06 % 48 автомобілів, і це надуспішний результат, адже старт продажів нової моделі припав лише на весну цього року.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Українському покупцеві подобається, оновлений сучасний та спортивний дизайн, робота силових агрегатів та трансмісії, просунута технологічність автомобіля, місткість багажного відділення яке з легкістю збільшується за допомогою згортання задніх сидінь та компактність. Всі ці характеристики ідеальні як для великих українських міст, так і маленьких містечок.

Автомобіль оснащений найкращою у класі мультимедійною системою з 8-дюймовим сенсорним монітором і підтримкою додатків Apple CarPlay та Android Auto. Також колісна база та салон автомобіля стали дещо ширшими, що дало додатковий простір салону, а пасажирам – більше комфорту.

Безперечна виразність екстер’єру моделі знаходить продовження й в інтер’єрі, завдяки чому загальний образ автомобіля є напрочуд збалансованим. В новому i10 дизайнерам вдалося вдало поєднати місткість та компактність, а також спортивний стиль та міську практичність.

Для українського ринку моделі комплектуються економічними 1 та 1,2 Mpi бензиновими двигунами, механічною чи роботизованою коробкою передач, також доступна комлектація салону на 4 чи 5 пасажирських місць.

Всі автомобілі обладнані системою регенерації енергії (ERS). Коли водій прибирає ногу з акселератора і рухаєтеся накатом із увімкненою передачею, система перетворює кінетичну енергію в електричну та накопичує її в акумуляторі. При прискоренні вона використовує накопичену електроенергію для живлення електричних систем автомобіля, полегшуючи цим навантаження на двигун і зменшуючи витрати палива.

Більше інформації про особливості i10 тут.

Запис на тест-драйв i10.

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13

Режим роботи:

Пн.-Пт.:09:00-19:00

Cб.:09:00-16:00

Нд.:09:00-16:00

Заступник директора з продажу

Олег Тарасенко

(050) 721-57-17

o.tarasenko@hyundai.pl.ua