Компанія Hyundai Motor отримала численні нагороди престижної премії 2021 GOOD DESIGN Awards, при цьому моделі IONIQ 5 і STARIA були обрані переможцями в категорії транспорт. Hyundai Motor переміг також у категоріях інтерактивні медіа, мобільні додатки та графічний дизайн.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

“Для нас велика честь отримати нагороду GOOD DESIGN Awards за наші автомобілі та інновації”, - сказав Санг Юп Лі, виконавчий віцепрезидент і керівник глобального центру дизайну Hyundai. “Ця відзнака говорить про гарну роботу наших дизайнерів, які вклали свою пристрасть і серце в цей проєкт, а також інженерів нашого центру досліджень і розробок, які зробили це досягнення можливим. Це також показує високу конкурентоспроможність дизайну Hyundai на світовому ринку”.

IONIQ 5 — середньорозмірний кросовер, побудований на спеціально розробленій для електричних автомобілів платформі. Його прогресивний дизайн відкриває нову сторінку в галузі електричної мобільності, яка була добре сприйнята споживачами по всьому світу.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7

Фірмові елементи Hyundai Parametric Pixels на зовнішніх освітлювальних приладах автомобіля забезпечують виразний сучасний стиль, водночас відображаючи вічну цінність дизайну IONIQ 5.

Ідея “життєвого простору” присутня у кожній деталі інтер’єру IONIQ 5, маючи низку інноваційних для галузі рішень. Багато елементів інтер’єру, таких як сидіння, стеля, дверні оздоблення та підлога, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що транслює прагнення Hyundai до чистішого та екологічного майбутнього.

 

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 8

STARIA – лінійка багатоцільових автомобілів (MPV) Hyundai, вирізняється дивовижним футуристичним та захопливим екстер’єром, який нагадує космічний корабель. Світовий силует автомобіля схожий на горизонт землі під час світанку, якщо за ним спостерігати з космічної орбіти.

Інтер’єр STARIA у стилі круїзного лайнера створює унікальну атмосферу, яка зосереджена на зручності водія та комфорті пасажирів. Занижені поясні лінії кузову та панорамні бічні вікна покращують загальний огляд і створюють відчуття відкритості. Це відчуття простору, натхненне традиційною корейською архітектурою “ханок”, дозволяє пасажирам відчувати, ніби краєвиди з вікон є продовженням салону автомобіля.

Програма GOOD DESIGN Awards, є однією з найстаріших дизайнерських премій у світі та проводиться вже 71 рік поспіль. Щороку програма вибирає перелік продуктів за дизайном та графікою, які пропонують нові напрямки для інновацій і розширили межі конкурентоспроможності продукції на світовому ринку.