Нова колаборація Hyundai та Sony Pictures у фільмі UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ


 

Знову насолодитися футуристичним дизайном та універсальними можливостями нового Hyundai TUCSON можна у фільмі Sony Pictures UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ. Для того, щоб додати гострих відчуттів і азарту був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”.

Окрім прототипу TUCSON-“Звір”, у телестрічці з’являться популярні серійні моделі Hyundai Motor: TUCSON, Genesis G90, Genesis G80 і Genesis GV80. Прем‘єра фільму в Україні запланована на 10 лютого, 2022.

“Hyundai TUCSON – це надзвичайно здібний кросовер, який здатний впоратись з будь-якими викликами та пригодами, що можуть виникнути під час пошуку скарбів. –  зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент, глобальний директор з маркетингу в Hyundai Motor Company. “UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ” - це розважальний проєкт з мільйонами шанувальників у всьому світі, і ми раді їм продемонструвати можливості та технології наших автомобілів, що гармонійно підходять до фільму Sony Pictures. Наша недавня співпраця з кінострічкою “Людина-павук: немає шляху додому” мала величезний успіх у просуванні IONIQ 5 і TUCSON, і ми з нетерпінням чекаємо на розвиток цього імпульсу з UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ.

Пригодницький бойовик Sony Pictures, заснований на популярній відеогрі PlayStation з одноіменою назвою, UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ від Naughty Dog.

Проектно-технічний центр Hyundai в Ірвіні, штат Каліфорнія, та Sony Pictures співпрацювали над дизайном концепції TUCSON-“Звір”, який відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом з посиленими бамперами та шинами. Додаткове спорядження, що закріплене на автомобілі так і надихає до пригод та полювання за скарбами.

“Команда Hyundai створила веселу та глобальну кампанію, яка об'єднує людей, що люблять пригоди по всьому світу. Це є яскравим свідченням того, що партнерство між компаніями у роботі над кінострічкою є напрочуд вдалим” – сказав Джеффрі Годсік, віцепрезидент із глобального партнерства та бренд-менеджменту в Sony Pictures Entertainment.

У рамках маркетингової діяльності з просування та популяризації пригодницьких ідей фільму Hyundai Motor запустила глобальну кампанію, частина якої буде проходити і в Україні. У низці кінотеатрах та в мережі інтернет будуть презентовані короткі тематичні розважальні відеоролики з головним героєм фільму та Hyundai TUCSON, також Hyundai Motor Україна у своїх соцмережах  буде проводити конкурси, переможці яких отримають квитки для перегляду кінострічки UNCHARTED:НЕЗВІДАНЕ.

 

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6