Hyundai підтвердив лідерство у SUV-сегменті: TUCSON і IONIQ 5 увійшли у фінал акції "АвтоРоку 2022"


Поки автовласники дискутують над тим, яке авто краще з ДВЗ чи електричне, а експертні кола поділились на електроскептиків та електрооптімістів, Hyundai доводить, що не планує залишати своїх провідних позицій у жодній зі сфер автовиробництва.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

Нещодавно завершилося голосування Громадського журі акції “Автомобіль року в Україні 2022”, результатом якого стало комплектування 10 фіналістів. За умовами акції серед 5 найкращих кросоверів, які обрала громадськість журі вибере «Кросовер/SUV 2022», аналогічну процедуру проведуть і серед легкових автомобілів. Також будуть обрані переможці у додаткових та спеціальних номінаціях. Безпрецедентно, що за звання найкращого автомобіля цього року розгорнулася боротьба між представниками одного бренду, в основі яких лежить дві різні технології. IONIQ 5 знадобилося менше ніж рік, щоб нав’язати боротьбу класичним автомобілям.

Українці не перші зустрілися з дилемою, яке авто краще –  TUCSON чи IONIQ 5?  Так, за версією впливого німецького автомобільного видання Auto Bild і TUCSON I IONIQ 5 визнані найкращими автомобілями на ринку, що імпортуються. Знову ж таки IONIQ 5 і TUCSON отримали найвищу оцінку з безпеки 5 зірок, від Euro NCAP. IONIQ 5 визнано автомобілем року в Німеччині та за версією “ Auto Express New Car Awards 2021” у Великобретанії. За версією ж іншого впливого британського ресурсу “News UK Motor Awards, саме Hyundai TUCSON Авто року 2021.

 Об’єднують ж ці дві моделі високі технології та функції, передові системи безпеки, а також любов автовласників. На двох IONIQ 5 та TUCSON вже зібрали 61 нагороду у Європі. Враховуючи той факт, що більшість конкурсів на авто року ще перебувають в активній фазі проведення, ці нагороди далеко не останні.