Hyundai Motor презентувала абсолютно нову KONA, яка  має скласти значну конкуренцію у  B-SUV сегменті.  Першочергово компанія зробила акцент на електричній версії автомобіля, який вирізняється передовими функціями безпеки та зручності, а також “далекобійним”, як для свого класу, запасом ходу.

Друге покоління KONA, окрім великого пакета функцій,  включає  і широкий вибір силових агрегатів. Клієнти можуть обрати електричний автомобіль  зі стандартною, або з посиленою батареєю, гібридним двигуном, або двигуном внутрішнього згоряння та спортивної версії N Line.

Чи не вперше серед автовиробників, компанія вдалася до нестандартного кроку, коли нова  KONA розроблялася, в першу чергу, як електричний автомобіль, відповідно до оголошеної в березні 2022 року стратегії прискореної електрифікації, яка приведе на ринок 11 нових електромобілів Hyundai  до 2030 року.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 6

"KONA Electric відіграватиме важливу роль разом з нашими моделями IONIQ у зміцненні лідерства Hyundai в галузі електричних автомобілів. Нова модель спирається на чудову репутацію першого покоління KONA Electric і розроблена та спроектована для того, щоб стати лідером завдяки своїм численним та потужним характеристикам", - сказав Джей Хун Чанг, президент і генеральний директор Hyundai Motor Company.

Чанг додав: “Ми в Hyundai не розглядаємо революцію в галузі електричних автомобілів лише як данину останнім трендам. Ми віримо, що цей рух є поворотною точкою не лише для галузі, але й для суспільства. Завдяки впровадженню дружніх до екології мобільних рішень, таких як наші електромобілі, ми сподіваємося пришвидшити перехід до чистої мобільності заради прогресу для людства”.

Завдяки міцному, динамічному дизайну та збільшеним розмірам, абсолютно нова KONA зберігає свій культовий характер, що здатний забезпечити активний спосіб життя автомобілістам різного віку і поколінь, пропонуючи при цьому нові технології та зручні функції, які забезпечують безпеку, зв'язок та комфорт. Серед оновлень - два 12,3-дюймові панорамні дисплеї, можливість доступу до автомобіля за допомогою мобільного телефону чи розумного годинника (Digital Key 2 Touch), бездротове оновлення програмного забезпечення(OTA) та навігаційна панель Connected Car Navigation Cockpit (ccNC).

KONA Electric забезпечує “найдалекосяжніший”у сегменті B-SUV запас ходу (близько 490 км по WLTP). Він також оснащений елементами дизайну, характерними для електромобілів, зокрема: підкапотним  багажником, активними повітряними заслінками, внутрішніми та зовнішніми розетками, що дозволяють ділитися електроенергією Vehicle-to-Load, проєкцією на лобове скло, режимом водіння i-PEDAL, інтелектуальною системою рекуперації енергії, можливістю імітації звуку двигуна, ЕСО-пакетом.

Навіть у базових комплектаціях присутні просунуті асистенти допомоги водієві Hyundai SmartSense Advanced Driver  та асистенти системи безпеки, що включають автономне водіння 2-го рівня, систему запобігання зіткненню спереду, систему моніторингу сліпих зон, систему дистанційного інтелектуального паркування, систему моніторингу та  контролю стану водія.

У порівнянні з KONA попереднього покоління, нова модель має пропорційно  збільшені розміри, на основі архітектури EV.  Довжина тепер становить 4355 мм, що на 175 мм довше, ніж у попереднього покоління. Колісна база 2660 мм, що на 60 мм довше ніж у моделей першого покоління . Також, нова модель стала на 25 мм ширшою, та на  20 мм вищою.

Короткі характеристики розміру та об’єму:

Довжина

4,355 мм (N Line 4,385 мм)

Ширина

1,825 мм

 

Висота

1,575 мм ( на дисках R 17/19)

Колісна база

2,660 мм

 

Простір над головою для першого ряду

1,015 мм

Простір над головою для заднього ряду

972 мм

 

Простір для ніг для переднього ряду

1,059 мм

Простір для ніг для заднього ряду

925 мм

 

Простір для плечей переднього ряду

1,435 мм

 

Простір для плечей заднього ряду

1,402 мм

 

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 7

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 8

Екстер’єр, що керований правилами електричного автомобіля, створює враження міцності та динамічності.

Під час розробки абсолютно нової KONA, Hyundai Motor відмовилася від традиційних підходів, які використовувалися для проектування автомобілів з ДВС,  і дотримувався процесу EV-to-ICE, що призвело до створення футуристичного екстер’єру, орієнтованого на електричний автомобіль. Цим вдалося підкреслити чистий  об’єм позашляховика, та досягнути візуального враження міцності та динамічності.

Чудові аеродинамічні характеристики, з коефіцієнтом аеродинамічного опору всього 0,27 йдуть лише на користь стилю.

Гладка аеродинамічна поверхня підкреслена пікселізованими безшовними фарами Horizon, що простяглися по всій довжині носової частини автомобіля. Рельєфне облицювання колісних арок, що включає фари та задні ліхтарі, доповнюють дизайн.

У електричній версії – піксельна Seamless Horizon Lamp додає неповторного колориту. Яскраві кольори екстер'єру ще більше підкреслюють культовий дизайн KONA, що виражає індивідуальність його власників.

Просторіший і універсальний інтер'єр, розроблений для активного та комфортного стилю життя.

Завдяки збільшеним розмірам моделі та EV-архітектурі, в Hyundai змогли значно збільшити внутрішній простір автомобіля.

Приємним сюрпризом для водія стане  горизонтальна панель C-Pad в яку інтегровані два  монітори з 12,3" екранами, що підкреслюють високотехнологічний характер KONA.

У рамках нового компонування простору перемикач передач, був перенесений з традиційного місця, що знаходиться під правою рукою водія, за кермо. Це дозволило збільшити візуальний простір та підвищити ергономіку центральної консолі.

Перший ряд автомобіля оснащений комфортними сидіннями для релаксації, що мають налаштування для рівномірного розподілу тиску тіла водія. Це дозволяє водієві значно краще відпочити після довгої дороги, або отримати комфортний перепочинок, коли автомобіль підключений до зарядної станції.

Сидіння другого ряду спроектовані без вигинів, це робить їх зручним для пасажирів та легкими в експлуатації.

Багажник автомобілля забезпечує до 466 літрів простору для багажу.

Функція  “Smart Power Tailgate” дозволяє відкрити дверцята багажника, коли руки зайняті сумками з покупками.

Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 9 Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 10Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 11

Широкий вибір доступних лише для електричних автомобілів функцій, що підвищать ваші емоції від водіння.

Програма підготовки акумулятора, забезпечує безпечну зарядку та високий запас ходу взимку, а система запобігання замерзанню дверцят зарядного відсіку дозволяє користувачеві відкривати дверцята зарядного відсіку при температурі мінус 30 градусів. Підсвітка дверцят зарядного відсіку забезпечує видимість вночі.

Технологія “HUD 6” відображає найбільш важливу для водія інформацію у вигляді 12-дюймової проєкції на лобовому склі. Це дозволяє водіям швидко обробляти інформацію і не відволікатись від дороги.

Технологія e-ASD створює віртуальний звук, який робить водіння більш емоційним. Імітація звуку роботи двигуна, видозмінюється в залежності від зміни швидкості руху та крутного моменту.  Водії можуть самостійно регулювати налаштування функції.

Завдяки функції Vehicle-to-Load (V2L), абсолютно нова KONA зможе живити або заряджати електричні пристрої, для зручності можна використовувати як внутрішні, так і зовнішні розетки. У салоні, пристрої можна під'єднати до стандартної розетки, що знаходиться на задній центральній консолі, коли електромобіль увімкнений.

Зовні пристрої та побутову техніку можна під'єднати за допомогою адаптера V2L, щоб використовувати енергію акумулятора, коли автомобіль припаркований.

Нова i-PEDAL забезпечує режим водіння, який дозволяє водіям прискорюватися, сповільнюватися і зупинятися використовуючи лише педаль акселератора. Інтелектуальна система рекуперативного гальмування автоматично регулює швидкість на основі інформації аналізу потоку транспорту, що рухається попереду.

Також доступна можливість бездротового оновлення програмного забезпечення Over-the-Air та безліч нових технологій.

Абсолютно нова  KONA виводить підключення на новий рівень завдяки безперервному оновленню програмного забезпечення Over-the-Air (OTA), що дозволяє автовласникам заощаджувати на деяих витратах  обслуговування свого автомобіля.

Для більшої зручності KONA можна відчиняти, зачиняти та запускати за допомогою цифрового ключа “2 Touch”, використовуючи технологію ближнього радіозв'язку (NFC) на вашому смартфоні або годиннику, що гарантує високий рівень безпеки.

Усередині двох 12,3-дюймових панорамних дисплеїв інтегрована просунута навігаційна система (AVN).

Нова KONA стане першою моделлю Hyundai, в якій буде застосована нова навігаційна панель Connected Car Navigation Cockpit (ccNC), яка забезпечує вдосконалену графіку та ідеальну єдність між дисплеями автомобіля. Під час паркування монітор кругового огляду (SVM) проектує зображення довкола автомобіля з різних точок огляду.

Акустична система Bose Premium Sound System з вісьмома динаміками та сабвуфером, налаштована інженерами Bose, щоб забезпечити багатий і захопливий досвід прослуховування. Водій і пасажири мають доступ до двох зарядних пристроїв USB-C (включаючи один з підтримкою передачі даних) і розетки 12 В спереду, а  також до двох зарядних пристроїв USB-C ззаду.