Запчастини та аксесуари

ДП «Автотрейдінг-Одеса» пропонує тільки оригінальні запчастини та аксесуари для всіх автомобілів Hyundai, на які поширюється гарантія від виробника.

На нашому складі в наявності є широкий асортимент запчастин Хюндай, тому ми в будь-який момент можемо запропонувати Вам все необхідне. Крім того, є можливість оперативної доставки необхідних комплектуючих із центральних складів виробників, що розташовані як у межах України, так і в Азії та Європі. Якість виробництва запчастин Hyundai тестується в різних модельованих екстремальних умовах для забезпечення належної якості, надійності та довговічності.Ми поставляємо запчастини Hyundai не тільки для нових автомобілів, але і для попередніх моделей. 

Також для  Вашого комфорту доступний широкий спектр аксесуарів та додаткового обладнання для автомобілів марки Hyundai. У нашому каталозі представлені необхідні кожному автовласникові товари, такі як охоронні комплекси, аудіо- та відео- апаратура і навігаційні системи. Крім того, ми допоможемо зробити Ваш автомобіль неповторним зовні за рахунок навісного обладнання та аксесуарів для вдосконалення інтер'єру машини. А доповнити Ваш образ допоможе фірмова сувенірна продукції: годинники, брелоки, окуляри, гаманці, візитниці, футболки, сумки та інші корисні дрібниці, що стануть у нагоді Вам не тільки в машині, але й вдома, в офісі, у відпустці.

Кваліфікований персонал допоможе Вам з вибором необхідних запчастин і додаткового устаткування.

Відділ запасних частин:

Адреса: м. Одеса, вул. 6-й км Овідіопольської дороги, 10/2

З турботою про Вас, офіційний дилер Hyundai Автотрейдінг-Одеса