TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 2

0 800 507 555

Скористайтеся вигідною та надійною процедурою Trade-in - обміном б / у автомобіля на новий з доплатою. При цьому покупець не чекає, поки продасться його старий автомобіль, а відразу отримує новий, доплативши лише різницю у вартості.

Автомобілі з пробігом в наяності

 

Послідовність дій при покупці авто за схемою Trade - in

1

Візит в автосалон і вибір (замовлення) нового автомобіля.

2

Отримання короткої інформації про програму в салоні.

3

Візит в централізований відділ "Trade - in".

4

Повна технічна діагностика б / у автомобіля на СТО (вартість 150-205грн за рахунок салону, у разі згоди клієнта на залікову суму, визначену після діагностики).

5

Укладення договору у разі обопільної згоди сторін.

6

Передача б / у автомобіля, знятого з обліку в МРЕВ, (зняття з обліку покупець робить за свій рахунок самостійно, або за нашого сприяння).

7

Здійснення доплати за новий автомобіль.

8

Отримання нового автомобіля.

Залишити заявку на оцiнку авто

Переваги

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 6 Економія грошей. Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах, місце на ринку і т.д.).

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 7 Зручність. Протягом 3-4 годин Ви зможете пересісти зі своєї старої машини в нову. Всі складності, пов'язані зі зняттям з обліку б / у автомобіля і постановкою на облік нового, може взяти на себе салон

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 8 Економія часу. Адже відриваючи свій час і сили від основної роботи, Ви втрачаєте більше, ніж економите, продаючи машину самостійно.

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 9 Безпека. Покупець не ризикує стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню.

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 10 Оптимальний вибір авто. Можливість обміняти свій автомобіль не тільки на новий а й будь-який вподобаний автомобіль з нашого майданчика.

Висновки

Висновки у всіх різні. Хтось готовий витратити час і сили, продаючи свою машину по оголошеннях і на ринку, заощадивши при цьому якусь суму, а хтось не має часу або бажання займатися такою невластивою йому справою, як продаж машини. В даному випадку доплата здійснюється за рахунок банківського кредиту, а старий автомобіль передається в якості початкового внеску. Причому всі додаткові платежі (зняття з обліку, реєстрація нового автомобіля, страховка, банківські витрати) будуть враховані таким чином, щоб покупець пересів зі старої машини в нову без грошових витрат.

 

Контакти

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 11+380 (5366) 3-85-88

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 12+380 67 292-67-66

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 13+380 67 545-20-70

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье - фото 14+380 50 308-09-75

Україна, 39630, Кременчук, вул. Велика Набережна, 65

avtoplanet@gmail.com

 

Карта проїзду

Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Hyundai.

TRADE IN Автопланета Кременчук | Богдан-Авто Запорожье

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.