Швидка зарядка. Тривала подорож.

Більше ніякого палива! Маючи нульові викиди та надаючи неперевершені враження від водіння, новий IONIQ Electric забезпечує повністю електричну дальність поїздки на одному заряді - 311 км (WLTP). * Електрифікації бути. Далі буде.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 8

  Новий дизайн.

  Плавний дизайн фастбеку IONIQ був модернізований широким набором нових елементів, таких як потужні світлодіодні фари та нова динамічна решітка радіатора.

 2. Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 9

  Розширені системи допомоги водієві.

  Насолоджуйтесь більшою безпекою та спокоєм завдяки широкому спектру передових вдосконалених систем допомоги водію, які ми називаємо Hyundai SmartSense.

 3. Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 10

  Оновлений акумулятор для тривалішої подорожі.

  Оновлена високо потужна батарея на 38,3 кВт-год має чудові характеристики заряду/розряду, максимізуючи як електричне керування, так і накопичення енергії від рекуперативного гальмування.

  Створений для краси та максимальної ефективності.

  Витончена елегантна зовнішність IONIQ Electric, що була ретельно оптимізована, для максимальної економії заряду батареї має коефіцієнт опору лише 0,25 - що робить його одним з найбільш аеродинамічних автомобілів на ринку. Плавний дизайн фастбеку модернізований широким спектром нових елементів дизайну, що надають йому ще більшої вишуканості.

  Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 18

  Повністю електрична силова установка.

  Силовий агрегат IONIQ Electric був модернізований для забезпечення ще більшої потужності та довшої роботи на одній зарядці. Отримай задоволення від збільшеної енергоємності на 36% завдяки оновленому акумулятору на 38,3 кВт-год. Ця надзвичайно ефективна літій-іонна полімерна батарея живить електричний двигун, який тепер видає 136 к.с. Блискавичний розгін прямо зі старту завдяки миттєвому крутному моменту 295 Нм.

  Електричні переваги.

  Забезпечуючи миттєвий крутний момент та вражаюче прискорення завдяки новому потужному електричному двигуну на 100 кВт, новий IONIQ Electric поєднує в собі неперевершений аеродинамічний дизайн з нульовими викидами вихлопних газів. Відкрийте для себе інші переваги нового IONIQ Electric далі.

  1. Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 19

   Нульові викиди.

   Новий IONIQ Electric не споживає ні бензину, ні дизелю, отже, він не виробляє викидів у атмосферу і його двигун працює майже беззвучно, забезпечуючи при цьому пробіг 311 км (WLTP).

  2. Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 20

   Ніяких замін оливи. Менше сервісного обслуговування.

   Електричним транспортним засобам не потрібні моторна олива, коробка передач або каталізатори - це означає менші витрати на технічне обслуговування та відсутність заміни оливи.

  3. Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 21

   Миттєве прискорення.

   Блискавичне прискорення з моменту старту, яке вам неодмінно сподобається. Потужний електродвигун на 100 кВт та акумулятор на 38,3 кВт-год забезпечують миттєвий крутний момент та вражаюче прискорення.

   Гарантія 5 років або 100 000 км пробігу.

   Як і кожен автомобіль Hyundai, IONIQ Electric був побудований за найвищими стандартами якості. І ми несемо відповідальність за цю якість, надаючи гарантію: 5 років або 100 000 км пробігу, все, аби ви мали змогу зосередитися на дійсно важливих моментах життя, а не хвилюватися за свій автомобіль. Тож, насолоджуйтеся додатковим спокоєм із нашими умовами гарантійного обслуговування.

   Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 22
   Hyundai купити в Запоріжжі. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Запоріжжі - фото 23